Threeland Travel, Vietnam, Laos, Kamboçya ve Myanmar'da 15 yılı aşkın bir deneyime sahip olan önde gelen bir DMC şirketidir. 60'tan fazla çalışanı, şubesi, global temsilciliği ile Çinhindi'de özel deneyimler sunmaya adanmış tedarikçilere sahip etkileyici bir ekibe sahiptir. 1.000.000 ABD Doları tutarındaki Seyahat Sorumluluk Sigortamız, her yolculukta bir güvence ve anında destek olarak bilinir.

Seyahat trendlerindeki hızlı değişimlere uyum sağlayan ekip, hem bireysel seyahat edenler hem de küçük teşvik gezisi veya aile grupları için  kişiselleştirilmiş turlara yoğunlaşarak farklı keşif deneyimleri sunmaktadır. Yenilenen aktif turlar ve uzun zamandır devam eden popüler seyahat hizmetlerinin, onlarca Avrupa ve Asya dilini konuşan yeni tur rehberleriyle birleşimi eşsiz demeyimler sunmaktadır. Diğer yandan MICE ekibi, yüksek teknolojili ürünler ve hizmetlerle yüzlerce misafire hazırlanmaktadır.

Threeland Travel şu anda 3 bağımsız markayı yönetmektedir, her biri farklı pazar ve ürün segmentinde kendi rolüne sahiptir:

 • Threeland Travel: Birincil markamız, dünya çapında çok sayıda Tur operatörü / Seyahat acentesiyle işbirliği yapan uzun mesafe paketleri, aile tatilleri ve MICE hizmetleri sunmaktadır.
 • Grayline Vietnam: Gray Line Worldwide bayisi, Güneydoğu Asya'da iş seyahatleri için günlük geziler ve aktiviteler, kıyı gezileri, havaalanı transferleri, limuzin hizmetleri ve yer hizmetleri sunmaktadır.
 • Grayline Halong: Gray Line Worldwide'ın bir bölümü / alt bayisi, öncelikle Halong Körfezi ile yapılan gezi hizmetlerine odaklanmaktadır. 

Ekip olarak çalışıyoruz, hem yerel hem de eksiksiz bir dokunuşla canlı ve eşsiz bir deneyim sunan benzersiz ve üst düzey seyahat düzenlemeleri sunuyoruz. Threeland'de, büyüleyici ülkemizin doğal güzelliklerini takdir ederken kişiselleştirilmiş bir hizmetin keyfini çıkarabileceksiniz.

GENEL BAKIŞ

Bazen sadece bir isim sizi bir destinasyona çekebilir ve bunu Kamboçya için rahatlıkla söyleyebiliriz. Angkor Tapınağı'nda üç gün, Ta Prohm'da sık ormanlar, ve Bayon'da size gülümseyen inanılmaz büyüklükteki kaya, size ziyaretinizin sonunda Kamboçya için "Asya'daki devasa tapınaklar ülkesi" dedirtecektir. Yılın hangi zamanında ziyaret ederseniz edin, mimarisi, arkeolojisi ve tarihi ile Angkor ziyaretinizi unutulmaz kılacaktır. 

Günümüzde ziyaretçiler Kamboçya'ya bir haftadan uzun seyahatler planlamaktadır. Konuksever bölge halkı, radyant tropik güneş ışığı ve Ekim - Şubat ayları arasında hoş havaların yanı sıra vize verme prosedürleri ve turistler için elverişli şartların olduğu ülke, her türlü tura uygundur.

Saygon'u Phnom Penh ile bağlayan kullanışlı ve zahmetsizce romantik yolculuklar en iyi turlar arasında listelenmiştir; çünkü Phnom Penh veya Siem Reap'e indikten sonra, daha fazla keşfetmek için karaya kolayca gidebilirsiniz. Güneyde kristal berraklığında su ile günlük koşuşturmadan tamamen uzak  izole adalarda haftalarca kendinizi şımartabilirsiniz. Mükemmel mimariye sahip şık otellerin, rahat kaplıcaların, mükemmel gece hayatı sunan barların, DJ'lerin yanı sıra ağız sulandıran yemeklerin tadını kesinlikle çıkaracaksınız. 

GÜÇLÜ SATIŞ NOKTALARI

 • Konuksever yerli halk
 • Radyant tropik güneş ışığı ve Ekim - şubat ayları arası hoş hava
 • Gevşetilmiş vize verme prosedürleri ve turistler için elverişli koşullar
 • Her türlü tur için uygundur.

AKTİVİTELER

 • Kültürel ve Tarihi Yerler: Angkor kompleksi, Hindu ve Budist tapınakları ve izleri, güzel sanatlar müzesi, geleneksel dans gösterileri.
 • MICE ve Tema: Phnom Penh veya Siem Reap'te MICE, Phnom Penh'te yardım ve eğitim turları, gece aktiviteleri ve gece pazarı.
 • Nehir gezileri: Saygon'dan Phnom Penh ve Siem Reap'e Mekong nehri gezisi
 • Doğal Alanlar: Little Circuit yakınındaki ve Batıda  az ziyaret edilen bölgelere ziyaret; Güney Laos'tan Doğu'ya bağlantı turları.
 • Plaj Rahatlığı: Shihanoukville ve diğer adalarda, özellikle Koh Rong'da aktiviteler.

İLGİNÇ BİLGİLER

 • Karbon izleri Kamboçya'nın tarihini M.Ö. 4000 BC kadar dayandırmaktadır. 
 • Arkeologlar, Kulen Dağı'nın altında da devasa bir şehir olduğunu söylüyor.
 • Kamboçya, son on yılda ortalama% 6'dan fazla büyüme oranı ile Asya'daki en hızlı büyüyen ekonomilerden biridir.
 • Pirinç, MS 1. yüzyıldan beri Kamboçyalı topraklarında yetiştirilen ilk ürün olarak kabul edilir.

GENEL BİLGİLER ve MEVSİMSELLİK

 • Türk vatandaşlarına vize uygulanır.
 • Kuru mevsim Ekim-Nisan ayları arasında, yağışlı mevsim Mayıs-Eylül ayları arasında, en yoğun yağışlar ise Ağustos ve Eylül aylarında görülür. Ortalama sıcaklıklar, serin sayılabilecek 24 ° C'den (Ekim, Kasım ve Aralık) en sıcak 35 ° C'ye (Mart-Haziran arası) kadar değişmektedir.
 • Tipik bir Kamboçya yemeği normalde bir çorba, bir salata, bir ana balık yemeği, sebzeler ve pilavdan oluşur. Normalde taze meyveler ve yapışkan pirinci dayalı bir Kamboçya tatlısı yemeği tamamlar. Kamboçya yemekleri doğal olarak çok sağlıklıdır; hafif, lezzetli ve sağlıklı besinlerle doludur.