Ömür Yeker, DMCREP'in kurucusu ve Yönetici Ortağı'dır. Türkiye'deki B-rainTeam Eğitimi ve Danışmanlığı Şti.'nin de Yönetici Ortağı ve Genel Müdürüdür. Yaklaşık 20 yıldır, turizm sektörüne satış ve pazarlama yöneticisi olarak hizmet vermektedir. Yeker'in satış ve pazarlama odaklı mesleki geçmişinde uluslararası otel zincirlerinde edindiği yirmi yıllık kıdemli satış yöneticiliği ile pazarlama ve eğitim deneyimi, son yıllarda geliştirdiği ilgi alanı olan koçluk bilgisi ile birleşir. Mükemmelliğin önemine inanır ve hayatın her yönünde onun peşinde koşar.

Mert Üstün, DMCREP'in Kurucu Ortağı'dır. Mert Üstün, Bilkent Üniversitesi'nin Otelcilik Bölümü'nden mezun olmuş ve on beş yıl boyunca ABD, BAE, Suudi Arabistan, Ürdün ve Türkiye'deki uluslararası otel zincirlerinin satış organizasyonlarının çeşitli seviyelerinde çalışmıştır. B-rain Team Eğitim Şti.'nin kurucularından biri olarak Satış Eğitimleri?nden sorumludur. Kendi deyişiyle satış ekiplerine ve temsilcilerine yardımcı olmak, onun için bir tutkudur. Mert'in uzmanlığı yeni iş geliştirme ve kilit müşteri yönetimidir. Aynı zamanda, otel ve seyahat endüstrisindeki satış liderlerine kendilerini geliştirmede ve tam potansiyellerine ulaşmada Satış Koçu olarak hizmet eder.

Nurdan Yılmaztürk, DMCREP'in Satış Müdürü'dür. Hizmet sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Ulusal ve uluslararası otellerde yiyecek-içecek ve satış pazarlama ekiplerinde görev almıştır. Aynı zamanda yöneticilik tecrübesini "yetişkin eğitimi" konusu ile birleştirerek DMCREP şirketinde satış ve pazarlama müdürü olarak kariyerini sürdürmektedir.