Ömür Yeker, DMC?REP'in kurucusu ve Yönetici Ortağıdır. Türkiye'deki B-rainTeam Eğitimi ve Danışmanlığı Şti.'nin de Yönetici Ortağı ve Genel Müdürüdür. Yaklaşık 20 yıldır, turizm sektörüne satış ve pazarlama yöneticisi olarak hizmet vermektedir. Yeker'in satış ve pazarlama odaklı mesleki geçmişinde uluslararası otel zincirlerinde edindiği yirmi yıllık kıdemli satış yöneticiliği ile pazarlama ve eğitim deneyimi, son yıllarda geliştirdiği ilgi alanı olan koçluk bilgisi ile birleşir. Yakın bir tarihte de (SITE) Türkiye Birimi başkanı seçilmiştir. Mükemmelliğin önemine inanır ve hayatın her yönünde onun peşinde koşar.

Mert Üstün, DMC?REP'in Yönetici Ortağıdır. Mert Üstün, Bilkent Üniversitesinin Otelcilik Bölümünden mezun olmuş ve on beş yıl boyunca ABD, BAE, Suudi Arabistan, Ürdün ve Türkiye'deki uluslararası otel zincirlerinin satış organizasyonlarının çeşitli seviyelerinde çalışmıştır. B-rain Team Eğitimi Şti.'nin kurucularından biri olarak Satış Eğitimlerinden sorumludur. Kendi deyişiyle satış ekiplerine ve temsilcilerine yardımcı olmak, onun için bir tutkudur. Mert'in uzmanlığı yeni iş geliştirme ve Kilit müşteri yönetimidir. Aynı zamanda otel ve seyahat endüstrisindeki satış liderlerine kendilerini geliştirmede ve tam potansiyellerine ulaşmada Satış Koçu olarak hizmet eder.

Nurdan YılmazTürk, DMC?REP'in Satış Müdürüdür. Hizmet sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Ulusal ve uluslararası otellerde yiyecek-içecek ve satış pazarlama ekiplerinde görev almıştır. Aynı zamanda Yöneticilik tecrübesini "yetişkin eğitimi" konusu ile birleştirerek DMCRep şirketinde satış ve pazarlama müdürü olarak kariyerini sürdürmektedir.

Temel Üngör, DMC?REP'in Pazarlama İletişimi Direktörüdür. Halkla ilişkiler, marka oluşturma, pazarlama, reklam, sosyal medya, promosyon, kitle geliştirme ve çevrimiçi iletişim konuları dahil olmak üzere tüm iletişim girişimlerinde stratejik ve kreatif liderlik hizmeti sunar. Türk pazarlama ve reklam sektöründe yaklaşık 15 yıllık tecrübesi vardır